Kot Ceket Modelleri

Kot ceketler bahar aylarında en çok tercih edilen ceketler arasında yer alıyor. Deri ceketle beraber bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan kot ceketler taşlı, desenli, kısa ve uzun modelleriyle karşımıza çıkıyor. Kot ceket modelleri arasında değişik renkli kot ceketlerde yer alıyor.

1- Taşlı Kot Ceket Modelleri 

Kot ceketler arasında taşlı modelleri ile göz dolduran şık kot ceket türleri her ortama uyum sağlayabilecek ceket türleri içinde bulunuyor. Bebe yakalı ve taş işlemeli kot ceketlerin içine baharlık elbiselerinizi giyerek cool bir tavır sergileyebilirsiniz. Taşlı kot ceketlerinin altına dar pantolonlarınızı giyip stiletto ile şık bir gündüz davetine bile katılabilirsiniz.

Taşlı-bayan-kot-ceket-modeli

2- Kısa Kot Ceket Modelleri 

Kısa kot ceket modellerinin bel kısmı oldukça kısadır. Omuz detaylı olan kısa kot ceketler daha çok uzun parçalarla birlikte giyilir. Maxi etekler ve uzun elbiseler kısa kot ceketler için idealdir. Yüksek belli İspanyol paça pantolonlarla beraber giyeceğiniz kot ceket modelleri daha şık görünmenize yardım eder.

 

kot-ceket-3

3- Çiçek Desenli Kot Ceket Modelleri

Çiçek desenli kot ceket modellerinin omuz kısmında yer alan çiçek desenleri mavi jean ceketlere baharlık bir hava kazandırır. Kot ceket renklerine uygun olan çiçek renkleri kot ceketinizi spor kıyafetlerle giymenizi kolaylaştırır. Mini kısa elbiseler ve açık renk tuniklerle giyilebilen çiçek desenli kot ceketlerini içine tek renk kıyafet giymeye özen gösterin.

kot_ceke_20131115_1047192069

4- Renkli Kot Ceket Modelleri 

Renkli kot ceket modellerinde genellikle pastel renkler yer alır. Pembe, mavi ve uçuk yeşil gibi renkler kot ceketlerin renkli modellerinde kullanılan tonları oluşturur. Yine açık renk elbiselerle yada pantolonlarla bir arada giyilen renkli kot ceketlerin yapısı diğerlerine göre daha kalındır. Bahar için uygun olan ceket tasarımlarından biridir.

2018-Büyük-beden-jean-ceket-modelleri

5- Uzun Kot Ceket Modelleri 

Kot ceketler içinde kısa, renkli ve desenli modellerin dışında uzun kot ceket modelleri de bulunmaktadır. Uzun kot ceketler dizlere kadar uzanan ve salaş tasarımlara sahip kot ceketlerdir. Kollarını kıvırarak kullanabileceğiniz bu ceketleri fötr şapkalarla ve büyük gözlüklerle tamamlayabilirsiniz.

images (3)

You may also like...

2 Responses

  1. nursinem dedi ki:

    en üstteki ceketi nasıl satın alabilirim ?

  2. Ye dedi ki:

    Uzun kot cekete nerden ulasabilirim acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir