Kolsuz Yelek Modelleri

Kolsuz yelekler kışlık ve yazlık modelleri ile sizi şık göstermeye yarayan yelekler içinde yer alıyor. Kumaştan meydana gelen blazer yelekler olduğu gibi; şişme tipinde spor tasarımlı olan yeleklerde dolapların gözde parçalarından biri haline geldi.

1- Jean Yelek Modelleri 

Jean yelek modelleri belki de en eski yelek türlerinden biri. Jean ceketler çıkmadan önce kullanılan yelekler hala bazı kadınların kullandığı yelek türleri içinde bulunuyor. Beyaz basic bir tişörtle beraber kombinleyebileceğiniz jean yeleklerde önden düğmeli tasarımlar dikkat çekiyor.

Farklı-Bayan-Yelek-Modelleri-Entelhatun.com-3

2- Maskülen Yelek Modelleri 

Maskülen yelek modelleri erkeklerin giydiği yelek modellerine oldukça yakın. Salaş ve siyah kumaştan meydana gelen bu yeleklerde hacimli düğmeler ve erkek tasarımlarında yer alan kesimler yer alıyor. Maskülen yeleğinizi yine siyah çerçeveli gözlüklerle bir arada kullanarak yeleğin modelini gözler önüne serebilirsiniz. Arkadan yırtmaçlı olan maskülen yeleklerde tek düğme kullanılarak  erkek tarzına daha yakın hale getiriliyor.

85565_bayan-tuxedo-smokin-yelek-modelleri-05

3- Şişme Yelek Modelleri 

Şişme yelekler kış mevsiminin en gözde dış giyim ürünleri içinde bulunuyor. Şişme yeleklerde renkler farklılık gösterdiği gibi modellerde farklılık gösteriyor. Deri detaylı, çizgili, sade modelleri ile vitrinleri süsleyen şişme yelekler uzun kollu kıyafetlerin üzerine giyilerek kış modasında öncü bir akım yaratılıyor.

sisme-yelek-17

4- Şifon Yelek Modelleri 

Şifon yelek modellerinin şıklığı ve zarafeti tartışılmaz. Herhangi bir kıyafeti bile estetik  hale sokan şifon yeleklerde dantel gibi ayrıntılarda kullanılmış. Arka kısımda yer alan dantel öğelerle şıklığı tamamlanan şifon yelekler şık gecelerde giyebileceğiniz yelek türlerine bir örnek.

M-XXL-Plus-Size-2015-Lace-Long-Women-Vest-Spring-Chiffon-Waistcoat-Black-font-b-White

5- Blazer Yelek Modelleri 

Blazer yelek modellerinde tıpkı blazer ceketlerde olduğu gibi yakalı ve öncen düğmeli modeller kullanılmış Yakası deri detaylı blazer yelek modellerinin sade modelleri de bulunuyor. Yan cepli tasarımlardan oluşan blazer yelek modellerinin kruvaze detaylı olan modelleri de bulunuyor. Blazer yeleklerde renkler daha çok siyah ve beyaz gibi çok tercih edilen renklerden oluşuyor.

 

blazer-yelek-modelleri6

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir