Desenli Pantolon Kombinleri

Desenli pantolonlar üzerinde bulunan farklı renkteki figürler diğer parçalarla düzgün şekilde bir araya getirildiğinde sizi moda ikonu yapmaya yarayan pantolon çeşitlerindendir. Desenli pantolon giyerken bazı kurallara sadık kalırsanız pantolonun renkli halini dengeleyerek şık olabilirsiniz.

1- Desenli Geniş Paça Pantolon Kombinleri 

Desenli pantolonlar yaz mevsiminde daha sık kullanılıyor. Bunlar içinde geniş paçalarıyla sizi daha elegan gösterecek pantolon türleri yer alıyor. Desenli geniş paçalı pantolonlarda desenler çiçeklerden ve bazı grafik desenlerden meydana geliyor. Bu pantolonları kısa üstlerle ve tek renk kıyafetlerle bir araya getirin. Doğal aksesuarlar kullanmaya özen göstererek pantolon dışında renklilikten kaçının.

desenli-bol-paca-pantolon-modelleri-ve-kombinleri-2015

2- Çiçek Desenli Pantolon Kombinleri 

Çiçek desenli pnatolonların üzerinde yer alan çiçekler kimi zaman küçük kimi zaman ise büyük çiçeklerden meydana gelir. Çiçek desenli pantolon kombini yapmak için en ideal parçalar yine çiçek desenleridir. Üzerinize çiçek desenli bir gömlek giyerek tek desen kombininden faydalanabilirsiniz. Ayakkabı tercihiniz mutlaka stiletto olmalıdır.

D1QPr

3- Renkli Desenli Pantolon Kombinleri 

Renkli desenli pantolonlarda öne çıkan görsel öğelerin başında aksesuarlar gelir. Pantolon renklerinin taban rengi seçilerek kullanılan aksesuarlar şıklıkta önemli bir rol oynar. Üst kısma giyilen dökümlü ve tek renk gömlekler desenli pantolonların tamamlayıcısıdır. Pantolon salaş kesim ise üzerinize basic bir tişört giyerek gündelik kombin elde edebilirsiniz.

desenli_pantolon_nasil_giyilir_nasil_kombinlenir_11

4- Etnik Desenli Pantolon Kombinleri 

Etnik desenli pantolonlar yaz aylarının en popüler pantolon modellerinden biri. Bu tip desenli pantolonlarla beraber mutlaka düz renk kıyafetler kullanmalısınız. Renklerin yoğunluğunu dengelemesi açısından kullanılan tek renk kıyafetlere salaş saçlar eşlik etmelidir. Aksesuar tercihi olarak uzun kolyeler etnik desenli pantolonları tamamlayacaktır.

desenli_pantolonlar_11

5- Leopar Desenli Pantolon Kombinleri 

Leopar desenli pantolonlar genelde kış aylarında kullanılır. Tayt pantolon tasarımı olan leopar desenli pantolonlar en çok kış mevsiminin popüler renklerinden biri olan siyah renkle kombinlenirler. Leopar desenli pantolonunuzu salaş kabanlarla bir arada kullanabilirsiniz.

desenli-pantolon-3

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir