Bayanlar İçin Gömlek Kombinleri

Bayanların her mevsim giydiği gömlek çeşitleri; kareli, desenli, jean gibi birçok özelliğe sahip gömlek türlerini barındırır. Yaz mevsiminde giyilen şifon gömlekler klasik bir kadın profili yaratırken, jean gömlekler genellikle spor giyim için tercih edilir.

1- Kareli Gömlek Kombinleri 

Kareli gömlekler spor görünüşleri ile yaz kış giyilen gömleklerdendir. Yaz mevsiminde ince kumaşlar kullanılırken; kış mevsiminde kalın kumaşlardan tasarlanır. Kareli gömlekleri yaz aylarında jean apntolon ve şortlarla kombinleyebilir, kış mevsiminde bu kombinleri streç pantolonlarla ve şık bir ceketle bir arada kullanabilirsiniz.

Kareli-Gömlek-Kombinleri

2- Kalın Askılı Gömlek Kombinleri 

Yaz aylarının favori gömlekleri içinde bulunan kalın askılı gömlekler dar pantolonların bir numaralı tamamlayıcısı rolündedir. Kalın askılı ve büyük ceplerden oluşan gömleğinizi giyerken saçlarınızı at kuyruğu yapmayı unutmayın. Kolların mutlaka açıkta kalmasına özen gösterin.

mk

3- Spor Gömlek Kombinleri

Spor gömlekler çoğu zaman keten kumaştan meydana gelen çoğu zaman çizgilerden oluşan gömleklerdir. Einine yada boyuna çizgili dar spor gömleğinizi giyerken modern askılardan da yardım alabilirsiniz. Daha sevimli bir görünüm için başınıza şapka takmayı deneyin.

salopet-takimi-modelleri-satin-al

4- Salaş Gömlek Kombinleri 

Salaş görünüm kadınların içinde en rahat ettikleri bir görüntüdür. Salaş ve şifon gömleklerinizi dar kıyafetlerle tamamlayın. Dar pantolonlar yada dar etekler salaş gömlekler için uygundur. Puantiye desenli yada kalın desenli salaş gömleğinizle şık görünmek adına aksesuar seçiminde renkli tercihler yapın.

kolsuz-bayan-gomlek-2

5- Uzun Gömlek Kombinleri 

Uzun gömlekler yaz kış her mevsimde kullanılır ve kadınları sokaklara şık duruşuyla hazırlar. Kış mevsiminde uzun gömleğin üzerine kısa kazak giymeyi deneyin. Yaz mevsiminde ise şortlarla bir arada kullanın. Bu gömlekler sokak modasının vazgeçilmez parçalarındandır.

Bayan-Kazak-Gömlek-Kombinleri-2016

6- Jean Gömlek Kombinleri 

Jean gömleklerin bu denli sevilmesinin nedeni her mevsime uyum sağlaması. Yaz günlerinde şortlarla, pantolonlarla kombinlenebilen kot gömlekler kış mevsiminde kazakların içine giyilerek kullanılıyor. Daha farklı bir kullanım için mini eteklerden de yardım alabilirsiniz. Renk bütünlüğü yakalamak için jean gömlek renginde pantolon giymeyi deneyin.

fotoğraf-1-36

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir