Bayanlar İçin Bot Önerileri

Bayanlar kış mevsiminde giymekten zevk aldıkları bot türleri kıyafetlerle bir bütün oluşturur. Taytlarla, streç pantolonlarla ve salaş kabanlarla tercih edilen bot modelleri kimi zaman frapan bir şıklık yakalamanızı sağlar. Deri taytlar ve maskülen botlar sizi çekici bir kadın haline sokar.

1- Topuklu Bot Modelleri 

Topuklu botlar bayanların vazgeçemediği bot türleri arasındadır. Şık pantolonlarla ve dar paçalı spor pantolonlarla bir arada giyilebilir. Renkli topuklu bayan bot modellerinde yan tokalı tasarımlar daha çok kullanılır. Botlara hareket kazandırılmak için kullanılan metal aksesuarlar botların tekdüzeliğini giderir.

en-güzel-Bayan-Bot-Modelleri

2- Salaş Bot Modelleri 

Salaş botlar salaş pantolonların ve salaş stilin en iyi tamamlayıcılarından biridir. Üstü zımbalı modellere sahip olan salaş botlarda aynı zamanda süet modellerde bulunur. Kovboy tarzı salaş botlar senin en trend botları arasında yer almaktadır.

bayan-bot-modelleri

3- Deri Bot Modelleri 

Deri bot modellerinde yeni sezon hayvan figürlerine rastlayacağız. Hayvan figürüne sahip olan deri bot modellerinin üzerinde yer yer zımba detaylarda yer alıyor. Siyah deri botları gold renginden meydana gelen ayrıntılarla birleştiren tasarımcılar sokak modasında sıklıkla giyilecek bot modellerine imza atıyor.

Plus-30-49-size-2016-new-fashion-lace-up-rivets-women-font-b-boots-b-font

4- Zincirli Bot Modelleri 

Zincirli bot modelleri botların üst kısmında yada yan tarafında yer alan zincir detaylarıyla bezenmiştir. Zincirler kalın olduğu için sade botları şık hale getirirler. Altın renkli metal zincirler siyah botların havasını değiştirerek şık bir hale getirir.

 

zincirli-bot-1

5- Bağcıklı Bot Modelleri 

Bağcıklı bot modellerinde postal tarzında botlar military giyimin öncüsü olacak parçalardan. Haki renk parkalarla bir arada giyilecek olan bağcıklı askeri botlar; bağcıklarıyla cool bir havaya bürünmenizi sağlayacak.

1

6- Süet Bot Modelleri 

Süet botlarda herhangi bir detay olmasına gerek yok. Yüzeyinin şık duruşu süet botları her zaman bir adım ileri taşır. Yan toka süet botlar sezonun en iddialı modelleri içinde yer alıyor. Süet botların bakımı zor olsa da şıklık için en ideal bot türlerinden.

women-s-font-b-boots-b-font-font-b-Short-b-font-paragraph-snow-men-woman

You may also like...

1 Response

  1. Elif dedi ki:

    Mrb yardımcı olabilir misinz burdan bir bot almak istiyorum da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir