2019 Fular Modası

Son zamanlarda pek çok farklı trend önerisine kulak kabartmış olsak da fuların çekiciliğini yıllardır kaybetmediğini söyleyebiliriz. Bunun birden fazla nedeni olduğunu görebiliyoruz. Bağlama şekli ile her sene farklı bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu aksesuarın yarınlarını dilerseniz birlikte tartışmaya devam edelim.

2019 – 2020 Kışı ve Fuların Çekiciliği

Henüz gelmeyen zaman aralığı ile ilgili bir trendden bahsetmek ne kadar doğru olurdu? Aslında 2010 yılından bu yana fular aralıklarla yani bir sene hayatımıza girip bir sene girmediği bir grafik çizmeye devam ediyor.

Bu sene fular bağlama yöntemlerini kısa bağlama tekniği yada eşarpla benzer şekillerde göreceğe benziyoruz. Bu da dinamik bir görünüm anlamına geldiği için uygun şartlar altında farklı tekniklerle denenebilir.

Yaz Aylarında Fular Takılır mı

Uygun şekilde ve uygun kumaşlar tercih edilirse neden denenmesin ki? Bu sene belki bu tarz bir modadan çok fazla bahsetmedik ama geride bıraktığımız yıllarda sık sık yaz aylarında elbiselerle beraber tanıtımını yaptığımız fularla olmuştu. O sebepten fular yaz aylarında takılır mı takılmaz mı gibi soruların biraz anlamını yitirmeye başladığını söyleyebiliriz.

Hangi Renk Fularlar Takılmalı

Renk ayrımını yapmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Baharın ateşini yansıtan açık renklerin tüm tonlarını bu sene fularlarda kullanabilirsiniz. Aynı şekilde sıklıkla söylediğimiz sıcak renkleri biraz da tercih ettiğiniz kıyafetin yıldızı olarak kullanırsanız daha rahat edersiniz. Bu konuda çok çeşitli seçeneğin ortaya çıktığını görebiliyoruz.

Fular konusunda da birbirinden farklı seçeneklerin bir arada değerlendiriliyor olması da kaliteli olana ulaşmak için son derece dikkat çekicidir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir