2017 Kışı Mont Modelleri

2017 kış mevsiminde montlar spor modellerde ve sizi kışa şık hazırlayacak montlardan oluşuyor. 2017 sezonunda tarzınızla göz önünde olmak istiyorsanız tüylü ve kabarık tasarımlardan faydalanabilirsiniz.

1- 2017 Kışı Spor Mont Modelleri 

2017 kışında spor mont modelleri renklerinin kışı ısıtacak görseli sizi spor şıklığa da kavuşturacak. Kırmızı, mavi, yeşil ve siyah renkli spor montlarınızı jeanlerin üzerine giyerek gündelik bir kış şıklığı yakalayacaksınız. İsterseniz kış yürüyüşlerinde size eşlik edecek olan spor montlar kapişonlu modelleriyle de göz dolduruyor.

bayan-sisme-mont-modelleri

2- 2017 Kışı Şık Mont Modelleri 

2017 kışında spor mont modellerinin yanı sıra; şık mont modelleri de bulunuyor. Devrik yaka olan kışlık şık mont modellerinde kürk gibi detaylarda bulunuyor. Yeşil gibi doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan montları klasik kıyafetlerinizin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz.

koton-yeni-sezon-bayan-kurk-gorunumlu-farkli-mont-modelleri-2015-2016

3- 2017 Kışı Uzun Mont Modelleri 

2017 kışında uzun mont modelleri de yer alıyor. Uzun montlarda yer alan kabarık detaylar spor bir şıklık taşıyor. Kapişonlu olan bu montlarda uzun detaylar bacaklarınızı sararak ısınmanızı sağlayacak.

Bayan-kış-ceket-kadın-palto-ince-orta-uzun-bayan-pamuk-aşağı-yastıklı-ceket-mont-siyah-haki.jpg_640x640

4- 2017 Kışı Salaş Mont Modelleri 

2017 kışında salaş mont modelleri haki renkleriyle dikkat çekiyor. Şapkasında tüy detaylara sahip olan salaş montlarda büyük cepler eşyalarınızı kolaylıkla taşımanızı sağlayacak. Bel ip detaylı olan salaş mont modelleri haki renk dışında kiremit rengi gibi renkleri de barındırıyor.

– AskerYeşiliMontModelleri-10

5- 2017 Kışı Şişme Mont Modelleri 

2017 kışında şişme mont modelleri kısa etek boyutlarıyla sizi rahat ettirecek. Oldukça kalın yüzeye sahip olan şişme mont modelleri içinde şıklığı yakalamanın yanı sıra hiç üşümeyeceksiniz. Şişme mont modellerinde senenin popüler renklerinden olan yeşil rengi başarıyla kullanılmış. Yine cepli ve kapişonlu olan şişme montlarda tüy detaylara rastlamak da mümkün.

2014-2015-HM-Marka-Bayan-Mont-ve-Kaban-Modelleri-11

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir