2017 Kazak Modelleri

Yeni sezon 2017 kazak modelleri kış mevsimini renklendirecek tasarım örneklerinden meydana geliyor. Trend kazaklar sokak modasında veya günlük hayatta şıklığınıza eşlik edecek sıcacık parçalardan sadece biri.

1- Etnik Desenli 2017 Kazak Modelleri 

2017 kazak modellerinde etnik desenli kazak modelleri oldukça popüler. Açık renk taban üzerinde yer alan etnik desenler canlı renklerden meydana geliyor. Etnik desenli kazaklarda sarı, kırmızı ve yeşil ağırlıklı renkler kullanılmış.

zara-bayan-kazak-modelleri-2017

2- Kayık Yaka 2017 Kazak Modelleri 

2017 kazak modelleri içinde yaka farklılığından meydana gelen şık kazak türleri de bulunuyor. Kayık yakalı kazak modellerinde daha çok salaş tasarımlar tercih edilmiş. Farklı markaların kazak kataloglarına bakarak kendinize sezonun en iyi kazak modelini edinebilirsiniz.

 

Salaş-kazak-modelleri-2017

3- Örgü Detay 2017 Kazak Modelleri 

Örgü detay kazak modelleri sezonun yine gözde modelleri başında yer alıyor. Kazağın üzerinde belli aralıklarla yer alan örgüler V yakalı kazakları daha estetik gösterecek. Daha soft renklerden oluşan saç örgüsü kazak modelleri üzerinizi süsleyecek kazak modellerinden biri olacak.

2017-örgülü-bayan-kazak-modelleri

4- Tasarım 2017 Kazak Modelleri 

Tasarım kazaklara en iyi örneklerden biri; yaka detaylı kazak modelleri. Yaka kısmında yer alan farklı desenler kazak modeli içinde şık görünmenizi sağlayacak. Yuvarlak yaka kazak modellerinde daha fazla kullanılan tasarım kazaklar renkleriyle de oldukça trend görünüyor.

2017-Örgü-bayan-kazak-modelleri

5- Uzun 2017 Kazak Modelleri 

Kazaklar içinde rahatlık arayan kişiler daha çok uzun kazak modellerini tercih ediyor. Daha sıcak tutması için tercih edilen uzun kazaklar dökümlü yakalarıyla sizi 2017 sezonunda da yalnız bırakmayacak. Üzerinde çeşitli örgüler yer alan uzun kazak modellerinde bordo, mor, koyu yeşil gibi renkler daha çok kullanılmıştır.

tunik-kazaklar-7

6- Tunik Kazak Modelleri 

Tunik kazak modelleri romantik duruşu ile nostalji seven kadınların bir numaralı kazak tercihlerinden biri olacak. Beyaz ve delikli olan tunik kazak modellerinde tasarımlar delikli ve dantel detaylı örgülerden meydana geliyor.

Tunik-bluz-kazak-modelleri-2017

 

 

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir