2016 Yazlık Tulum Modelleri

Yazlık tulum modelleri desenlerden ve farklı renklerden meydana geldiği gibi doku olarak değişik şekilde tasarlanmış tulumlarda bulunmaktadır. 2016 yazlık tulum modellerinin bir çok modelinde rahatlık ve şıklık ön plandadır.

1- Çiçekli Tulum Modelleri 

Çiçekli tulum modelleri yazlık kıyafetler içinde en çok tercih edilen modellerden biri olacak. Şort tulum şeklinde olan çiçek desenli modelleri olduğu gibi; paça kısımları uzun tulumlarda mevcuttur. Topuklu ayakkabılarınızla bu tip tulumları kombinleyerek davete bile katılabilirsiniz. Kruvaze yaka ve bel kuşaklı çiçekli tulum modelleri 2016 yaz mevsiminin popüler tulum modelleri arasında bulunuyor.

yaz-modasi-2016-tulum-modelleri

2- Şalvar Tulum Modelleri 

Şalvar tulum modellerinde alt tarafta şalvarı andıran detaylar yer alır. Üst kısmın bol paça kısmına doğru daralan modelleri ile şalvar tulumlar senenin en rahat tulum modelleri arasında bulunuyor. Kalın askılı ve asimetrik yakalı olan bu tulumlar renkli giyinmek istediğiniz anlarda size pastel renkleri ile yardım edecek.

Tulum Modelleri5

3- Keten Tulum Modelleri 

Keten tulum modellerinin yaz mevsiminde sıklıkla kullanılmasının nedenlerinden biri de; oldukça serin hissettirmeleri. Keten tulumlarda hem rahatlık açısından hem de şıklık bakımından bir çok ayrıntı mevcut. İsterseniz beli kemerli modellerini tercih edebilir yada sadelik için düz modellerini seçerek sokak modasında yerinizi alabilirsiniz.

tulum-modelleri-3

4- Deri Tulum Modelleri 

Deri tulum modellerinde farklı kesimler 2016 yaz sezonunun öncü tulum modellerinden biri olacak. Kahverengi, siyah ve beyaz renkte üretilen deri tulumlar şıklığınızı perçinleyecek modellerden meydana geliyor. Askıları ile deriye uygun hale getirilen metal detaylar salaş giyim için tercih edilecek tulum modeller arasında bulunuyor.

deri-koyu-yeşil-şort-tulum-modeli

5- Straplez Tulum Modelleri 

Tulum tasarımları arasında modeli ile dikkat çeken straplez tulumlar omuzlarınızı ortaya çıkarak şekilde tasarlanmış. Daha çok siyah gibi asil renklerden üretilen straplez tulumlar gece davetleri için son derece uygun. Kalın kemerli straplez tulumlarla hem omuzlarınızı hem de belinizi ortaya çıkaracak estetik bir görünüme sahip olacaksınız.

2013-ilkbahar-Yaz-Tulum-Modelleri-3

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir