2016 Uzun Etek Modelleri

Uzun etek modelleri en rahat edilen ve en fazla ön plana çıkan etek modellerinden biridir. Uzun etekler aynı zamanda desenleri ve renkleri ile de tüm mevsimlerin en çok tercih edilen etek türlerinden biridir.

1- Çizgili Uzun Etek Modelleri 

2016 yeni sezon uzun etek modelleri arasında çizgili etekler en çok tercih edilen etek modelleri arasında yer alıyor. Siyah beyaz çizgilerden oluşan uzun etekler penye kumaşlarıyla daha rahat hareket etmenizi sağlayacak etek türlerinden oluşuyor.

2014-cizgili-etek-modelleri-21

2- Şifon Uzun Etek Modelleri 

Uzun etek türleri içinde şifon yapıları ile dikkat çeken eteklerde bulunuyor. Renkli ve uçuş uçuş kumaşlardan meydana gelen şifon eteklerde renkler bir o kadar canlı ve enerjik. Şifon uzun etek modellerini beyaz gömleklerle ve büyük gözlüklerle bir arada kullanarak sokak modasında yer alabilirsiniz.

uzun-etek-modeli-19

3- Pileli Uzun Etek Modelleri 

Uzun etek modelleri arasında pileli etek modelleri de yer alıyor. Ayak bileklerine kadar uzanan pileli etek modellerinde 2016 sezonunun en popüler etek rengi yeşil. Yeşil pileli uzun eteklerinizi kalın askılı kıyafetlerle bir arada kullanabilirsiniz. Belinize takacağınız ince bir kemer eteğin modelini ortaya dökecektir.

yeşil-Uzun-Etek-Modelleri

4- Yırtmaçlı Uzun Etek Modelleri 

Uzun etek modelleri içinde en cömert etek türlerinden biri olan yırtmaçlı etekler bacak dekoltesiyle dikkat çekici görünmenizi sağlayacak. Yan yırtmaçlı uzun etek modelleriyle beraber ince askılı bluzler giyerseniz yırtmaçlı uzun eteğinizin gizemli çekiciliğini daha fazla ön plana çıkaracaksınız.

yırtmaçlı-etek-1

5- Kışlık Uzun Etek Modelleri 

Uzun etek modellerinin hepsi yaz mevsimi için değil. Kış ve bahar aylarında giymeniz içinde kalın kumaştan meydana gelen uzun etek modelleri tasarlanmış. Kadınların soğuk günlerde de giydikleri uzun etekler botlarla ve ceketlerle bir arada son derece şık görünür.

Günlük-Uzun-Etek-Kombini-e1427726181562

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir