2016 Pantolon Trendleri

Pantolon trendleri her yıl farklı kesimleri ile yeniden şekilleniyor. Kumaş farklılıklarına desenlerde eklenince 2016 pantolon modelleri daha renkli bir hal almaya başladı. Rahat kumaşlardan oluşan pantolon modellerinde şık geceler için klasik modellerde yer alıyor.

1- Geniş Paça Pantolon Modelleri 

Geniş paça pantolon modelleri 2016 yılının yine popüler pantolon modellerinden biri olacak. Kot, kumaş ve esnek yüzeyli kumaşlarda kullanılan bu model nostaljik görünmek isteyen kadınlar için adeta biçilmiş kaftan. Gömleklerle ve askılı bluzlerle giyilebilen geniş paçalı pantolonlarda her renge ulaşmak mümkün.

geniş-paça-pantolon-modelleri

2- Yüksek Bel Pantolon Modelleri 

Yüksek bel pantolon modelleri sezonun en popüler pantolonları arasında yer alıyor. Bacak boyunu daha uzun göstermek isteyen kadınlar yüksek belden vazgeçemeyecek. Beli kapatan ve baseni toplayan bu pantolonlarla kısa bluzlerle bir arada giyiliyor. Sizde fiziğinize güveniyorsanız streç ve yüksek belli pantolonları tercih edebilirsiniz.

Free-Shipping-New-Sexy-Women-s-Cotton-High-Waist-Stretch-Blue-Denim-Pencil-Pants-Casual-Slimming

3- Midi Pantolon Modelleri 

Midi eteklere alışık olan kadınlar midi pantolon türlerini hiç garipsemeyecek. Mini ve maxi boy kelimelere eteklerden alışık olan kadınlar dizin hemen altında biten pantolonlarla şık görünmeyi başaracak. bacak boyunuz uzun ve fiziğiniz düzgünse midi pantolon modellerini 2016 yılında başarıyla taşıyacaksınız.

culottes-spring-summer-2015

4- Bol Pantolon Modelleri 

Bol pantolon modelleri rahat kumaşları ve renkleriyle yaz mevsimine uygun modellerden oluşuyor. Bol pantolonlarda yine lastikli bel detayına yada belden bağcıklı detaylara rastlayacağız. Bu pantolonlar üstelik davetler içinde son derece ideal. Salaş bluzlerle birlikte tamamlanabilen bu pantolonları stiletto ayakkabılarla da kombinleyebilirsiniz.

bol-paca-pantolonlar-21

5- Yırtık Pantolon Modelleri 

Yırtık pantolon modelleri salaş ve fit kesimleri ile her zevke uygun olarak tasarlandı. Bu pantolonlarda yırtık kesim kullanıldığı için salaş giyimi tercih eden kadınlar tarafından daha çok kullanılacak. Boyfriend pantolon kesimlerini seven kadınlarda kendilerine uygun yırtık pantolon bulmakta zorlanmayacaklar.

fotoğraf-1-172

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir