2016 Erkek Pijama Takımları

Erkek pijamaları 2016 sezonunda ekose desenli, zıt renkli ve şık modelleri ile erkeklerin beğenisini kazanacak modellerden oluşuyor. Erkek pijamaları içinde ince kumaşlardan oluşan yazlık modeller olduğu gibi yünlü yüzeylerden meydana gelen kışlık pijamalarda yer alıyor.

1- Kol Apoletli Erkek Pijama Modelleri 

Erkek pijamaları yeni sezonda bambaşka bir görünüm kazandı. Kadınların pijamalarında kullanılan ayrıntılara benzer olarak bir çok ayrıntı erkek pijamalarına da eklendi. Kol apoletli olan erkek pijamaları kırmızı renk üzerine lacivert apoletlerle renkli bir hale getirilmiş. Alt kısım ise apolet rengine uygun olarak lacivert renginden tasarlanmış.

0045173_us-polo-17135-patli-erkek-pijama-takim

2- Ekose Desenli Erkek Pijama Modelleri 

Ekose desenli erkek pijama modellerinde alt kısımda yer alan ekose desenlerin üzerinde açık renkler kullanılmış. Beyaz gibi üst parçadan oluşan pijamanın altında kareli desenlere sahip olan alt parça kullanılmış. Bu pijamalar daha çok bahar ve yaz aylarında kullanılan pijamalardan oluşuyor.

L50134013690-1_large

3- Üniforma Görünümlü Erkek Pijama Modelleri 

Üniforma görünümlü erkek pijama modellerinde hangi takımı tutuyorsanız o takımın pijamalarını üzerinde taşıyabileceksiniz. Büyük takımların renklerinden meydana gelen pijamalarda daha çok yazlık pijama modelleri arasında yer almaktadır. Alt ve üst kısım farklı renklerde olan bu pijamalar pijamalara sportif bir görünüm kazandırmaktadır.

0040416_roly-poly-4625-fenerbahce-erkek-pijama-takim

4- Sade Görünümlü Erkek Pijama Modelleri 

Sade görünümlü erkek pijama modellerinde renkler genellikle erkeklere uygun olarak koyu renklerden seçilmiş. Alt kısımda kullanılan siyah ve düz kesim pijama üst kısım da ise; çeşitli sakin ayrıntılarla donatılmış. Küçük düğmeler ve ufak omuz detayı ile pijama takımı şık hale getirilmiş. Bu tip pijamalar yine bahar ve yaz aylarında rahatlıkla giyilebilir.

berrak-erkek-pijama-takimi-17783_1_145713

5- Ön Düğmeli Erkek Pijama Modelleri 

Erkek pijama modelleri arasında boydan boya düğmeleriyle dikkat çeken modellerde yer alıyor. 2016 sezonunda size kolay bir kullanım olanağı sağlayan önden düğmeli pijama takımlarında cep detayları da yer alıyor. Tek cep detayıyla erkeklerin tarzına uygun olan ön düğmeli pijama modellerinde alt ve üst kısım ayrı renklerden oluşuyor.

1815-A-300x450

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir