2016 Bayan Pijama Takımları

Bayan pijama modelleri yazlık ve kışlık modelleri ile gece yatarken rahat etmenizi sağlayan modellerden meydana geliyor Kışlık modellerinde daha koyu renkler kullanılırken yazlık modelleri birbirinden renkli ve sportif bir görünüm sergiliyor.

1- 2016 bayan pijama modelleri içinde çiçek desenleri ile öne çıkan modellerden biri de; alt kısmı çiçekli üst kısmı tek renkten meydana gelen pijama takımları. İçinde canlı renkler barındıran baharlık pijama takımları içinde kendinizi daha şık hissedeceksiniz. Yaka ve kol ağızlarında yer alan desen farklılığı pijamaların üst kısmına daha hoş bir görünüm kazandırıyor.

bayan-pijama-takımı-modelleri-2017

2- Kurdela desenleri kadınların her kıyafetinde özellikle de yazlık kıyafetlerinde karşımıza çıkan desenlerden biri. Pijama takımlarının daha çok üst parçalarında yer alan kurdela desenleri zıt renklerden oluşarak renk uyumu yaratılmış. Alt kısımda kullanılan puantiye desenler kurdela deseni ile bir bütün halinde pijamalara uyarlanmış.

yeni-inci-kahve-krem-pijama-takımı

3- 2016 pijama takımlarının arasında pastel renk tonlarıyla dikkat çeken pijama takımları da mevcut. Toz pembe gibi soft renklerden meydana gelen pijama takımlarında; gri ve pembe bir arada kullanılmış. Yaka detaylı olan pijama takımlarında alt kısım yine puantiye desenlerinden oluşuyor. Pijama takımının kol ağzında yer alan dantel figürü yatarken de şık görünmenizi sağlayacak.

58346-pudra-pijama-takimi-2872-15-B

4- Desenli pijama takımı sevenler yeni sezonda birbirinden değişik desenler bulabilecek. Kalpli desenlerden oluşan pijama takımlarında alt ve üst kısım tamamen kalp desenleriyle hareketlendirilmiş. Genç kızların severek kullandıkları kalp desenli pijama takımlarının renk skalası da oldukça geniş.

2016-Tozlu-Giyim-Pijama-Modelleri

5- Renk ve desen çeşitliliği arasında yıldız desenli pijama takımlarına da rastlayacaksınız. Kış mevsimi için üretilen pijama takımlarında daha çok kullanılacak olan yıldız desenli pijama takımlarında renkler yine zıt şekilde kullanılmış. Kırmızı ve lacivert gibi zıt renkler kışlık pijama takımlarından en sık kullanılan renk ikililerini oluşturuyor.

16090-Angel-Story-Pijama

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir