2016 Arma Modası

2016 Arma modasına bir çok kıyafet çeşidi dahil oldu. Ceketler, gömlek, pantolonların yanı sıra aksesuar olarak da çantalar arma modasından nasibini aldı. 2016 arma modasını iyi şekilde uygulamak için diğer kıyafetlerinde arma ruhuna uygun olması gerekmektedir.

1- Arma modasına dahil olan en önemli parçalardan biri de; ceketler. Arkası, sağı, solu ve ön kısımlarında yer alan armalar salaş giyimin en güzel parçalarından birini oluşturuyor. Dağınık saçlarla ve nostaljik gözlüklerle bir araya getirebileceğiniz armalı ceketinizi jean ceket türlerinden tercih edebilirsiniz. Üstelik bu ceketleri topuklu ayakkabılarla bile bir arada kullanabilirsiniz.

okak-modasi_b883e7d2-1bc4-4e23-ab93-be4eda5b3eb6_3_9EF701CB-2F10-4A05-A14D-4A75FC30C60A

2- Arma modasının en hit aksesuarları arasında çantalar yer alıyor. Üzerinde arma ve zımbalar yer alan çantalar yine jean ceketlerle bir arada kullanılabilir. Armalı jean çantanızı salaş kıyafetlerinize uygun halde kombinleyebilir ve kendinize spor bir kombin oluşturabilirsiniz.

Nakış-Trendi-1-470x359

3- Armalı jean ceket trendinin yanı sıra armalı deri ceketler oldukça şık görünüyor. Davetlerin cool kadınlarından biri olmak istiyorsanız kendi tasarımınızı yaratarak deri ceketinizin arka kısmına armalar tasarlayabilirsiniz. Zamansız bir şıklık yaratan arma modası deri ceketlerde kullanıldığı zaman çok daha çekici görünüyor.

PARIS, FRANCE - OCTOBER 07:  A guest in the streets of Paris during the Paris Fashion Week on October 7, 2015 in Paris, France.  (Photo by Timur Emek/Getty Images)

4- Arma modası hemen hemen her parçada kendini göstermeyi başarıyor. Bu parçalara pantolonlar ve aksesuarlarda dahil ediliyor. Sırt çantalarını farklı tarzda kullanmak isteyen kadınlar için armalı jean çantalarda oldukça popüler parçalardan biri. Sırt çantanızı takarak armalı şekliyle tarz bir görünüm yakalamak için armalı sırt çantalarını tercih edebilirsiniz.

 

yama-arma-modası

5- Armalı kıyafetlerin belki de; en çok tutacak kıyafetlerinden olan pantolonlar dar ve geniş kesimleriyle her zevke uyum sağlayacak. Paçalarda yada pantolonun belli bölgelerinde yer alan armalar renkli kıyafetlerle de uyum içinde kullanılabilir. Kırmızı armalardan meydana gelen pantolonunuzu kırmızı bir tişörtle kombin yaparak kullanabilirsiniz.

26886-yama-ve-arma-modasi-56c41c6f6901c

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir